Zarząd Dróg i Transportu informuje, że od dnia 15 września od godz. 14.00, do dnia 18 września 2017 r. do godz. 4.00, wstrzymany zostanie ruch tramwajowy na skrzyżowaniu ul. Łódzkiej/Śniechowskiego w Zgierzu.

W związku z tym:

– w dniu 15 września br. ostatni kurs w kierunku Ozorkowa zostanie zrealizowany o godz. 10.54 z pętli Koziny, natomiast w kierunku Łodzi o godz. 13.04 z pętli w Ozorkowie (przy ul. Śniechowskiego w Zgierzu o godz. 13.59);

– w dniu 18 września br. pierwszy kurs w kierunku Ozorkowa zostanie zrealizowany o godz. 3.03 z zajezdni Telefoniczna (ptzy ul. Śniechowskiego w Zgierzu o godz. 4.05), natomiast w kierunku Łodzi o godz. 5.28 z pętli w Ozorkowie.

W czasie wstrzymania ruchu tramwajowego trasa linii 46 zostanie skrócona do pętli Helenówek, na pozostałym odcinku trasy zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa Z46, tj.: z pętli Świtezianki, Zgierska, Zgierz: Łódzka, Armii Krajowej, Łęczycka, Ozorkowska – Lućmierz – Emilia Słowik – Aleksandria – Ozorków: Zgierska, Wyszyńskiego, Starzyńskiego – Konstytucji 3-go Maja. Nocne kursy linii Z46 będą realizowane do pl. Wolności w Łodzi.

ROZKŁAD JAZDY Z46: